CENTRUM VZDĚLÁVÁNÍ
A ROZVOJE DĚTÍ
VYŠKOV

Ing. Jana Jeglová
jeglovajana@seznam.cz
Tel: 607 657 108

Novinky pro školní rok 2017/18

Novinky pro školní rok 2017/18

Se začátkem nového školního roku 2017/18 rozšiřujeme své služby a zavádíme několik novinek:

PŘÍPRAVA DĚTÍ DO ŠKOLY nově i pro 6. třídu - cílem je ulehčit dětem přechod na 2. stupeň ZŠ, toto období přináší velké změny a nároky na množství informací, které děti musí zpracovávat (více předmětů ve škole, více učiva, noví učitelé, pro někoho i noví spolužáci). Zaměříme se na "učení, jak se správně učit" - jak vybrat to podstatné a důležité z probraného učiva, jak si dělat zápisky a také budeme individuálně hledat ty nejvhodnější metody, které pomohou si učivo zapamatovat. Děti se naučí samostatně se učit a připravovat do školy, což jistě ocení při dalším vzdělávání v budoucnu. Platí pro všechny předměty (včetně AJ), možnost výběru lekce 45 minut nebo 60 minut.

POMOC S D.Ú. + PŘÍPRAVA DO ŠKOLY nově i na 30 minut pro všechny předměty (včetně AJ) pro 1. až 6. třídu - tato příprava je určena pro ty, kteří se zvládají připravit na vyučování za kratší čas. Probíhat bude denně 13 - 13.30 hod, jiný čas podle domluvy a aktuálně volného termínu. 

Nově od ledna 2018 budou probíhat PŘÍPRAVNÉ KURZY NA PŘIJÍMACÍ ZKOUŠKY Z MATEMATIKY pro žáky 5. a 7. tříd, kteří se hlásí na víceletá gymnázia.

Od 4. 9. 2017 bude platit nový ceník, kde zavádíme ZVÝHODNĚNÉ CENY pro předplacenou a pravidelnou výuku.

Také zůstávají zachovány HOMEOPATICKÉ KONZULTACE (včetně cen). Pro ně mám vyhrazeny páteční odpolední termíny, dopolední termíny možné pondělí až pátek dle aktuální obsazenosti.

 

TĚŠÍM SE I NA VÁS!!! 

 
 

 

Zpět na seznam aktualit

©2017 - Ing. JANA JEGLOVÁ – Centrum vzdělávání a rozvoje dětí Vyškov | Webdesign: IR-webdesign, tvorba web stránek Vyškov | Odkazy